0

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

تینا طب

نوشته شده توسط
افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

26

بهمن

بسیاری از افراد برایشان این سوال پیش می آید که آیا افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان امکان پذیر می باشد و یا اینکه این امر شدنی نیست. برای اینکار روش های بسیاری وجود دارد که هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارند. البته باید دقت داشته باشید فقط از کسانی که در این زمینه تخصص زیادی دارند کمک بگیرید. بسیاری از افراد از آنجایی که قطر آلتشان بسیار کوچک است توانایی در رابطه جنسی خود ندارند و به همین دلیل از رابطه جنسی خود لذت نمی برند.
در نظر بسیاری از افراد اندازه آلت تناسلی بسیار مهم می باشد و به همین دلیل روش های بزرگ کردن آلت مردان امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زمانی که اندازه آلت تناسلی مردان مناسب باشد اعتماد به نفس بیشتری به دست می آورند. راه های بسیاری برای این منظور وجود دارد که هر یک از آنها متدهای طبیعی می باشند و ویژگی های خودشان را دارند. بسیاری از افراد بر این باور هستند که نمی توانند اندازه آلت تناسلی خود را تغییر دهند، اما باید بدانید روش های بسیاری برای افزایش طول و قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد که هر یک از آنها را در ادامه بیان می کنیم.


روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان :

دستگاه افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان
قطر آلت تناسلی مردان یکی از ویژگی های بسیار مهمی می باشد که در بدن آقایان وجود دارد و توجه زیادی به آن شده است. برای افزایش سایز دستگاه تناسلی مردان از روش های طبیعی استفاده می شود، که باید در مورد نحوه استفاده از این روش ها اطلاعات کافی داشته باشید. به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین این روش ها را بیان می کنیم تا با آنها آشنایی داشته باشید.

 1. استفاده کردن از دستگاه کشش آلت :
  یکی از مهمترین روش ها استفاده کردن از این دستگاه می باشد. البته باید بدانید طبق شواهدی که در این دستگاه وجود دارد اثر آن را چندان زیاد نمی دانند. اما در هر صورت این دستگاه در افزایش دادن اندازه آلت تناسلی بسیار موثر است. این دستگاه را به نام دستگاه وکیوم می شناسند و بیشتر به این نام شهرت دارد. این دستگاه را به آلت تناسلی متصل می کنند و با انجام حرکات کششی دستگاه، آلت تناسلی بزرگ تر می شود.
  به طور کلی باید بدانید بیشترین تاثیری که این دستگاه بر روی آلت تناسلی دارد، این است که طول آن را افزایش می دهد، اما از آنجایی که گردش خون را در آلت تناسلی افزایش می دهد موجب بیشتر شدن قطر آلت تناسلی هم می شود. به هر صورت باید بدانید افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان تنها با این دستگاه معقولانه نمی باشد و به همین دلیل می توانید از روش های دیگر هم استفاده کنید. استفاده کردن از این دستگاه بسیار زمان بر می باشد و اگر اشتباهی در نحوه آن انجام دهید ممکن است صدماتی را بر دستگاه آلت تناسلی خود وارد می نمایید.
  به طور مثال اگر دستگاه فشار زیادی را بر آلت تناسلی شما وارد کند، امکان دارد که به بافت ها داخلی آلت تناسلی ضربه ای جدی وارد شود. این آسیب دیدگی موجب خون مردگی و درد در شرایط بسیار حاد می باشد. به طور کلی باید بدانید این روش یکی از روش هایی می باشد که اگر می خواهید آن را انجام دهید باید بسیار دقت داشته باشید که آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.
 2. تمرینات کششی :
  در این روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان تمرینات کششی را با استفاده از دستگاه لارجرباکس انجام می دهند، بسیاری از افرادی که از این روش استفاده کرده اند رضایت خود را اعلام کرده اند، آنها بیان کردند که بعد از این تمرینات کششی دو یا سه سانت سایز آلت تناسلی آنها افزایش پیدا کرده است. یکی از نکاتی که در مورد این روش باید بدانید این است که طول آلت تناسلی را بیشتر می کند و اگر می خواهید قطر آن را هم افزایش دهید باید همراه با این تمرینات کششی از روغن خراطین استفاده کنید.
  به یکی از نکاتی که در این روش بسیار باید دقت داشته باشید این است که، تمرینات کششی شاید موجب آسیب به بافت عضو شود. با این حال از آنجایی که هزینه روش های دیگر مانند تزریق ژل هزینه بالایی دارد، بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند و نزد بسیاری از آقایان محبوبیت پیدا کرده است. همچنین باید بدانید قرص های افزایش سایز و قطر آلت تناسلی هم در داروخانه تینا موجود میباشد که تاثیر آنها بسیار زیاد می باشد.
  بنابراین باید بدانید بین روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان که سنتی نمی باشد، این روش یکی از بهترین روش های شناخته شده می باشد. به همین دلیل باید به برخی از نکات بسیار مهم این روش دقت داشته باشید. برخی از این نکات را در ادامه بیان می کنیم.
 • هر زمان احساس کردید که آلت تناسلی تان درد می کند باید تمرینات خود را متوقف کنید و دیگر تمرینات را انجام ندهید.
 • تا حدی که امکان دارد از انجام دادن تمرینات کششی آلت تناسلی خودداری کنید.
 • تمرینات کششی را تنها روزی یک یا دو بار در روز باید انجام دهید، بیشتر از این امکان دارد به آلت تناسلی شما آسیب وارد شود.
 • بهترین حالتی که باید تمرینات کششی را انجام دهید ایستاده می باشد، چرا که تاثیر بسیاری در افزایش قطر آلت تناسلی دارد.
  برخی از تاثیرات منفی تمرینات کششی :
  همانطوری که بیان کردیم تمرینات کششی یکی از بهترین روش های افزایش قطر آلت به شمار می رود ولی باید دقت داشته باشید که این روش معایبی هم دارد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.
 • پارگی وریدی یکی از تاثیرات منفی تمرینات کششی می باشد که بر روی آلت تناسلی می گذارد.
 • خارش آلت تناسلی
 • اختلال در نعوظ
 • بی حس و بی حوصلگی
 • تغییر پیدا کردن رنگ آلت تناسلی
 • گاهی اوقا رباط آلت تناسلی امکان دارد پاره شود
  بر این اساس اگر چنین نتایجی را بر روی خود احساس کردید باید با پزشک مشورت کنید تا بهترین راه حل را برای شما بیان کنند.

عمل جراحی :
با قاطعیت می توانیم بگوییم که یکی از پر ریسک ترین روش های افزایش قطر آلت تناسلی مردان عمل جراحی می باشد. برای این که از این روش استفاده کنند رباطی را که به استخوان باسن متصل است را قطع می کنند و با این عمل طول آلت تناسلی را در حالت نعوظ دو سانتی متر افزایش می دهند. اما باید دقت داشته باشید که عمل جراحی آلت تناسلی عوارض و مشکلات زیادی دارد که در بدن ایجاد می شود.
از جمله مهمترین مشکلات و عوارضی که در عمل جراحی آلت تناسلی وجود دارد، مشکل در نعوظ می باشد. بسیاری از افرادی که از روش عمل جراحی آلت تناسلی استفاده می کنند در عمل نعوظ ناتوان می گردند. همچنین یکی دیگر از نکات منفی که در عمل جراحی آلت تناسلی وجود دارد، هزینه بالای عمل آن می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد قادر به پرداخت هزینه این عمل ندارند. بنابراین باید بدانید عمل جراحی آلت تناسلی به هیچ عنوان توصیه نمی شود و اگر شما حتی آلت تناسلی کوچکی هم دارید نباید از این روش استفاده کنید.

لیپوساکشن :
لیپوساکشن یکی از عمل های افزایش قطر آلت تناسلی مردان مردان می باشد که در این روش مقداری از چربی که در شکم وجود دارد را بر می دارند، و به وسیله این چربی دو یا سه سانت به طول و قطر آلت اضافه می کنند. البته باید بدانید هیچ گونه عمل جراحی برای افزایش قطر آلت تناسلی مردان توصیه نمی شود، و بهتر است از این روش ها به هیچ وجه استفاده نکنید.

روغن زالو و روغن خراطین :
روغن زالو و روغن خراطین از جمله روغن هایی می باشند که در افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان تاثیر بسیاری دارند. از روغن خراطین برای افزایش ضخامت آلت بسیار استفاده می شود، البته باید بدانید بسیاری از افراد از این روغن برای حجم دادن به برخی دیگر از اعضای بدن هم استفاده می کنند. یکی از نکاتی که در مصرف کردن روغن خراطین و روغن زالو بسیار مهم می باشد این است که طبق دستورالعمل هایی که روی آن نوشته شده است عمل کنید. با استفاده کردن از این روغن می توانید با افزایش قطر آلت تناسلی خود مواجه شوید.
از آنجایی که طرز استفاده از این روغن ها بسیار آسان می باشد بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. در واقع یکی از بهترین و تاثیرگذارترین داروهای گیاهی که برای کلفتی آلات مردان مورد استفاده قرار می گیرند روغن های خراطین و زالو می باشد. به طور کلی یکی از مهمترین ویژگی هایی که در این روغن ها وجود دارد این است که قطر آلت تناسلی را بسیار افزایش می دهند. شما باید دو تا سه ماه از این روغن ها استفاده کنید تا بتوانید تاثیر آن را بعد از این مدت مشاهده کنید.

تزریق ژل :
در این روش ژل را زیر پوست آلت تناسلی تزریق می کنند. این روش موجب نامنظمی در پوست ناحیه تناسلی و اختلال در حس آلت تناسلی می شود و بعد از چندین ماه دوبهره در پوست جذب می شود. به همین دلیل این روش به هیچ عنوان روش مناسبی برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی نمی باشد. بسیاری از پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند این روش را توصیه نمی کنند و از لحاظ علمی آن را رد کرده اند.
از جمله عوارض ماندگاری که این روش دارد این است که حس آلت تناسلی را به طور کلی از بین می برد و به همین دلیل از نظر علمی این روش را تایید نمی کنند. باید بدانید این روش برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

ترک کردن سیگار :
امروزه بسیاری از آقایانی که سیگار می کشند از اندازه و قطر آلت تناسلی خود رضایت ندارند و به همین دلیل به فکر افزایش حجم و قطر آلت تناسلی خود هستند. زمانی که این افراد سیگار را ترک کنن خون بیشتری در بدن آنها جریان پیدا می کند، ولی با کشیدن سیگار غلظت خون بسیار بالاتر می رود، زمانی که خون بیشتری در بدن جریان داشته باشد آلت تناسلی اندازه طبیعی خود را حفظ می کند. بنابراین باید بدانید سیگار کشیدن جریان خون را به آلت تناسلی بسیار محدود می کند و به همین دلیل شما احساس می کنید آلت تناسلی تان بسیار کوچک می باشد.

ورزش کردن :
یکی از مهمترین مواردی که موجب کلفتی آلت تناسلی مردان می شود، ورزش کردن است. ورزش کردن سلامت کلی بدن را به همراه دارد و به همین دلیل سلامت آلت تناسلی مردان را هم رقم می زند. زمانی که شما ورزش می کنید خون بیشتری در آلت تناسلی تان جریان پیدا می کند و به همین دلیل با افزایش حجم و قطر آلت تناسلی خود مواجه می شوید. بسیاری از رسانه های حنسی بیان کرده اند که می توانید با تمرین های خاصی قطر آلت تناسلی تان را افزایش دهید، در مورد این تمرین ها باید با کسانی که مربی ورزشی هستند مشورت نمایید.
از آنجایی که آلت تناسلی عضله و بافت های ماهیچه ای بسیاری دارد، با ورزش کردن بسیار حجیم تر می شود. عضلات آلت تناسلی صاف می باشد و به همین دلیل باید اندامی متناسب داشته باشید تا به خوبی بتوانید اندازه و قطر آلت تناسلی خود را مشاهده کنید، بسیاری از پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند بیان کرده اند که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان تمرین های ورزشی بسیار تاثیر دارد، به همین دلیل ورزش کردن را برای سلامتی خود و همچنین افزایش قطر آلت تناسلی خود ترک نکنید.

خوراکی های مناسب :
سرخرگ های بدن خون را به آلت تناسلی می رسانند، به همین دلیل این سرخرگ ها را باید تقویت نمایید، با خوردن چربی های زیاد و کلسترول بالا این سرخرگ ها از بین می روند، در نتیجه باید خوردن سبزیجات و میوه خود را بیشتر کنید تا همیشه در آلت تناسلی تان خون در جریان باشد.


چه زمانی افزایش قطر وحجم دستگاه تناسلی مردان را می توانیم مشاهده کنیم ؟


در واقع افزایش قطر آلت بستگی به خود شما دارد، به طور مثال باید بانید استفاده کردن از دستگاه ها کششی ممکن است تا چندین سال تاثیری در بزرگ تر کردن آلت تناسلی نداشته باشد. روغن خراطین و روغن زالو تاثیر بیشتری نسبت به روش های دیگر دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند. استفاده کردن از این روغن ها به قدری عالی می باشد که شما بعد از یک ماه می توانید نتیجه آن را مشاهده کنید. یکی از بهترین مزایایی که این روغن ها دارند این است که ماندگاری بسیار بالایی دارند، در صورتی که روش های دیگر ماندگاری چندانی ندارند.
اگر می خواهید از روغن خراطین و روغن زالو برای افزایش حجم دستگاه تناسلی مردان استفاده کنید، باید دقت داشته باشید که روزانه آن را مورد استفاده قرار دهید، چرا که تاثیری که استفاده کردن روزانه از این روغن ها دارد بی نظیر می باشد. یکی از نکاتی که بسیار مهم می باشد و باید به آن دقت داشته باشید، استفاده صحیح از این روغن ها می باشد. بازده اصلی این روغن ها تا دو ماه می باشد ولی اگر آنها را به طور مرتب و درست مصرف کنید نتیجه آن را یک ماه بعد در آلت تناسلی خود می توانید مشاهده نمایید.
برخی از عوامل که افزایش قطر آلت تناسلی مردان را نشان نمی دهد :
برخی از عوامل وجود دارد که افزایش قطر و حجم آلت تناسلی را به خوبی نشان نمی دهد، یعنی اگر شما آلت تناسلی تان حجیم تر شده باشد به دلیل این عوامل نمی توانید افزایش حجم و قطر آن را مشاهده کنید، برای اینکه با این عوامل آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

 • یکی از مهمترین عواملی که اندازه و قطر آلت تناسلی را به خوبی نشان نمی دهد، چاقی افراد می باشد، زمانی که در ناحیه شرمگاهی تان پربی زیادی داشته باشید نمی توانید افزایش قطر دستگاه تناسلی خود را مشاهده کنید. در این حالت آلت تناسلی تان در اطراف چربی های زیر شک پنهان می شود و به همین دلیل بسیار کوچک به نظر می رسد.
 • یکی دیگر از مواردی که موجب کوچک تر نشان داده شدن آلت تناسلی می شود، پرده دار بودن آلت است. زمانی که آلت تناسلی شما پرده دار باشد به طور طبیعی کوچک نشان داده می شود.
 • پایین قرار گرفتن آلت تناسلی یکی دیگر از مواردی می باشد که آلت تناسلی کوچک نشان داده می شود، رد این حالت آلت توسط کیسه بیضه احاطه می شود و شما به خوبی نمی توانید آن را مشاهده کنید.
  این سه موردی که بیان کردیم موجب می شود که افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان به خوبی نشان داده نشود، بنابراین اگر شما یکی از این سه ویژگی را دارید به هیچ عنوان نگران اندازه و قطر آلت تناسلی خود نباشید، چرا که اگر آن را بیش از حد حجیم تر سازید امکان دارد که خطرناک باشد.
  نتیجه گیری :
  اندازه قطر دستگاه تناسلی مردان یکی از مسائل بسیار مهمی می باشد که ذهن بسیاری از افراد جامعه را درگیر نموده است. یکی از موضوعات خاصی که در این زمینه وجود دارد این است که در بسیاری از موارد این نگرانی ها بیش از حد بیهوده می باشد. یعنی برخی از افراد هیچ نیازی به افزایش دادن قطر آلت تناسلی خود ندارند ولی بیش از اندازه ذهن خود را درگیر این مسئله کرده اند. بسیاری از آقایان برای اینکه آلت تناسلی خود را حجم دهند از روش های عجیبی استفاده می کنند که بسیار ضرر دارد.
  به طور کلی باید بدانید بین روش هایی که در قسمت بالا بیان کردیم یکی از بهترین روش هایی که برای افزایش دادن قطر دستگاه تناسلی مردان مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از افراد از این روش برای حجم دادن به آلت تناسلی خود از این روش استفاده می کنند، استفاده کردن از روغن خراطین و روغن زالو می باشد. بنابراین اگر شما احساس می کنید آلت تناسلی تان کوچک می باشد، بهترین روشی که می توانید از آن استفاده کنید روغن خراطین و روغن زالو می باشد. دقت داشته باشید که در مورد حجم دادن به آلت تناسلی چندین نکته بسیار مهم می باشد که به عنوان سخن های پایانی در ادامه آنها را بیان می کنیم.
 1. حدود 80 الی 90 درصد از کسانی که بر این باور هستند آلت کوچکی دارند، بعد از اینکه مورد معاینه پزشک قرار می گیرند متوجه می شوند که، اندازه آلت آنها بسیار طبیعی می باشد.
 2. به یکی از نکاتی که بسیار باید دقت داشته باشید این است که آلت تناسلی خود را با دیگران به هیچ وجه مقایسه نکنید.
 3. اگر زمانی که آلت تناسلی شما در حالت نعوظ قرار دارد و اندازه آن 9 الی 14 سانت است، به هیچ وجه نگران نباشید چرا که اندازه آن طبیعی می باشد.
  و اما به عنوان سخن پایانی باید بدانید که اگر می خواهید آلت تناسلی خود را حجم دهید، از کسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت بگیرید و همچنین به پزشکانی که با این امور آشنایی دارند مراجعه کنید.

دیدگاه های نوشته

2 پاسخ به “افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان”

 1. امیر گفت:

  سلام ، طول مهم نیست ولی قطر چون فشار بیشتری روی ناحیه واژن و بخصوص نقطه جی می‌زاره ، تاثیر بیشتری دارد .
  این مشکل من دارم و همسرم از من راضی نیست . لطفاً راهکاری بدید که کمکم کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...