0

آیا ویاگرا میتواند آلت تناسلی مرد را بزرگتر کند؟

تینا طب

نوشته شده توسط
آیا ویاگرا میتواند آلت تناسلی مرد را بزرگتر کند؟

10

فروردین

آیا ویاگرا می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند؟ این بستگی به منظور شما از بزرگتر دارد. به طور کلی ، جواب منفی است: ویاگرا نمی تواند آلت تناسلی شما را برای همیشه بزرگ کند.

آنچه ویاگرا – و جایگزین عمومی و بدون مارک تجاری ، سیلدنافیل – می تواند انجام دهد ، پشتیبانی از شما برای حفظ نعوظ کامل برای مدت طولانی تری است. غالباً وقتی مردان دچار اختلال نعوظ می شوند ، آلت تناسلی آنها به اندازه کامل نمی رسد. ویاگرا می تواند به این امر کمک کند ، زیرا جریان خون در آلت تناسلی شما را بهبود می بخشد – این افزایش جریان خون آلت تناسلی مرد را بیشتر در برگرفته و در نتیجه نعوظ بزرگتر و محکم تری ایجاد می کند.

داروهای دیگری برای بزرگتر کردن آلات تناسلی مردان ساخته شده است و در داروخانه ها موجود است که از جمله معرف ترین آنها میتوان به ویگرکس پلاس ، مگنارکس پلاس و قرص وایمکس و مکس من اشاره کرد. با مراجعه به لینک زیر میتوانید محصولات بزرگ کننده آلت تناسلی مردان را ببینید و توضیحات کامل هر کدام را مشاهده بفرمایید.

بزرگ کننده الت تناسلی مردان

اثرات ویاگرا چیست؟

ویاگرا همچنان محبوب ترین روش درمان اختلال نعوظ (ED) در جهان است.

نعوظ به دلیل ترکیبی پیچیده از عوامل روحی و جسمی رخ می دهد که در آن جریان خون به آلت تناسلی نقش مهمی دارد. اختلال نعوظ وقتی اتفاق می افتد که خون همانطور که باید به آلت تناسلی نمی رسد – و همان جایی است که ویاگرا وارد آن می شود.

ماده فعال ویاگرا ، سیلدنافیل ، همان چیزی است که به عنوان یک مهار کننده PDE5 شناخته می شود ، و آنزیم های مرتبط با انقباض عضله در آلت تناسلی شما را مقابله می کند. اثر اصلی سیلدنافیل بهبود جریان خون در آلت تناسلی شما است – به شما این امکان را می دهد که نعوظ کاملتری داشته باشید و آن را حفظ کنید.

اما آیا سیلدنافیل می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند؟

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چرا پاسخ واقعا به منظور شما از “بزرگتر” بستگی دارد. صرف نظر از اندازه آن ، روش هایی برای رضایت از طول آلت تناسلی خود پیشنهاد خواهیم کرد.

آیا قرص ویاگرا می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند؟

البته آلت تناسلی نعوظ بزرگتر از آلت تناسلی شل است. ویاگرا با بهبود جریان خون در آلت تناسلی به شما کمک می کند نعوظ کاملتری داشته باشید. به این ترتیب ، بله ، ویاگرا از طریق فعالیت دارویی می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند – اما شما هنوز هم برای تجربه این اثرات به تحریک جنسی احتیاج دارید.

با این حال ، ویاگرا نمی تواند عضو شما را برای همیشه فراتر از اندازه طبیعی خود ببرد. اگرچه این امکان را برای شما فراهم می کند تا به تمام پتانسیل خود برسید ، اما خود نمی تواند این حداکثر را افزایش دهد. متأسفانه چیزهای زیادی وجود ندارد. ابعاد آلت تناسلی طبیعی شما مواردی است که باید سعی کنید با آن صلح کنید. با این حال ، اگر نگران اندازه آلت تناسلی خود هستید ، این احتمال وجود دارد که فقط به توانایی بالقوه خود نرسید. اختلال نعوظ می تواند به این معنی باشد که آلت تناسلی مرد به اندازه ممکن نیست.

این جایی است که ویاگرا می تواند به شما کمک کند تا از اندازه خود راضی تر باشید. با بهبود جریان خون ، سیلدنافیل موجود در ویاگرا می تواند شما را قادر سازد تا به اوج خود برسید.

خرید قرص ویاگرا اصل

ویاگرا چه کاری انجام می دهد و چه کاری انجام نمی دهد؟

ویاگرا نوعی دارو است که برای کمک به مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند برای رسیدن به نعوظ و حفظ آن در رابطه جنسی طراحی شده است. با این حال ، این یک معجزه آسا نیست – و چندین سوء تفاهم در مورد آنچه ویاگرا واقعاً انجام می دهد وجود دارد.

ماده فعال آن ، سیلدنافیل ، به مردان در نعوظ کمک می کند ، اما به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد. اگر می خواهید نعوظ بزرگتری را ببینید ، ابتدا باید تحریک شوید. این فقط زمانی بهتر عمل می کند که از قبل خلق و خو داشته باشید.

همچنین ویاگرا در همه موارد نمی تواند باعث شود شما در رختخواب بیشتر دوام بیاورید. سیلدنافیل برای انزال زودرس و نه برای میل جنسی پایین موثر نیست. ویاگرا می تواند به شما کمک کند تا دوام بیشتری داشته باشید – اما فقط در صورتی که استقامت شما مشکل داشته باشد زیرا شما معمولاً نعوظ خود را خیلی زود از دست می دهید.

ویاگرا تمام مشکلات جنسی شما را برطرف نخواهد کرد. با این حال ، با کار بر روی درمان اختلالات نعوظ شما ، می تواند معجزه هایی برای اعتماد به نفس جنسی شما ایجاد کند. و این احتمالاً خیلی بهتر از داشتن آلت تناسلی بزرگتر مردان است.

آیا روش هایی برای بزرگتر شدن آلت تناسلی مرد وجود دارد؟

اگر ویاگرا نمی تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند ، اگر از اندازه خود راضی نیستید چه کاری می توانید انجام دهید؟

در مرحله اول ، می توانید سعی کنید کمی اطلاعات کسب کنید. طبق برخی مطالعات ، آلت تناسلی مرد هنگام نعوظ 5.1 اینچ است و اکثریت مردان در هر دو طرف یک اینچ نشسته اند. بر اساس آمار 45٪ از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند ، ممکن است که آلت شما اصلاً کوچک نباشد.

همچنین ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که اندازه آلت تناسلی مردانه هیچ ارتباطی با توانایی شما در جلب رضایت همسرتان ندارد. همان مطالعه نشان داد که 85٪ از زنان از اندازه آلت تناسلی همسر خود راضی هستند. اندازه ، بلکه نحوه استفاده از آن مهم است.

اگر واقعاً می خواهید افزایش اندازه آلت تناسلی خود را ببینید ، داروهایی مانند ویگرکس پلاس میتواند موثر باشد.

استراتژی هایی مانند کوتاه کردن موهای عرفی باعث بزرگتر نشان دادن آلت تناسلی شما می شود ، زیرا در بوته پنهان نمی شود. همین اصل در مورد سلامتی و تناسب اندام صدق می کند: کاهش وزن می تواند به آلت تناسلی شما در بزرگتر نشان داد کمک کند. تناسب اندام و رفاه عمومی همچنین می تواند زندگی جنسی شما را بهبود بخشد .

بیشتر بخوانید:

افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ، دستگاه ، دارو ، عمل جراحی

جمع بندی

سیلدنافیل ، ماده فعال موجود در ویاگرا ، می تواند آلت تناسلی شما را بزرگتر کند – اما شاید نه به روشی که پیش بینی کرده اید.

کاری که ویاگرا می تواند انجام دهد این است که اطمینان حاصل کند آلت تناسلی مرد به اندازه بالقوه کامل خود می رسد. بسیاری از مردان مبتلا به اختلال نعوظ نمی توانند نعوظ کامل به دست آورند ، به این معنی که آلت تناسلی آنها به اندازه بزرگ نمیشود. ویاگرا می تواند به شما کمک کند تا دوباره احساس رضایت کنید و نعوظ خود را بدست آورید.

دیدگاه های نوشته

یک پاسخ به “آیا ویاگرا میتواند آلت تناسلی مرد را بزرگتر کند؟”

  1. Mohammad گفت:

    سلام من 20 سالمه و آلت تناسلی من ۹ سانته و باریکه من از اندازش راضی نیستم میخام بزرگتر بشه میشه یه راه حلی برام نشان بدید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...