0

افزایش طول اندام تناسلی مردان با طب سنتی

تینا طب

نوشته شده توسط
افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

02

اردیبهشت

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی یکی از روش هایی می باشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. بنابراین برای اینکه طول اندام تناسلی را بیشتر کنند از گیاهان دارویی استفاده می کنند، گیاهان بسیاری وجود دارد که در این مورد تاثیر گذار و عالی هستند.

روش های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی :

روش های گوناگونی برای اینکار وجود دارد که هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارند. در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین داروها و گیاهان دارویی موثر در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان میپردازیم.

قرص مگنارکس پلاس بزرگ کننده آلت تناسلی مردان

اولین داروی مشهور دنیا که میخواهیم برایتان معرفی کنیم قرص مگنارکس پلاس اصل ساخت آمریکا میباشد .با توجه به ارزشمند بودن این محصول ما در وبسایت داروخانه آنلاین تینا مقاله جداگانه ای منتشر کرده ایم و بطور مفصل شرح کاملی از تاریخچه قرص مگنارکس پلاس و تمامی ویژگیهای آن را توضیح داده ایم لطفا به لینک این مطلب مراجعه نمایید.


قرص آل آرژینین :

یکی از بهترین روش های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی این قرص می باشد، قرص آل آرژینین عملکردی شبیه قرص ویاگرا دارد و موجب تقویت کارکرد نعوظ می شود، بدن انسان با مصرف این قرص بسیار تقویت می گردد و تاثیر بسیاری بر تقویت رابطه جنسی دارد. در اصل باید بدانید این قرص یک اسید آمینه می باشد که در تولید کردن پروتئین ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. برخی از این پروتئین ها به مولکول شناخته شده ای تبدیل می شوند که نام آن مکمل نیتریک اکسید می باشد.
نیتریک اسید یکی از بخش های جدا نشدنی گردش خون به شمار می رود، به همین عملکرد رگ های خونی بسیار بهتر می شود. در نتیجه آن طول و ضخامت آلت تناسلی بسیار بیشتر می شود. یکی از نکاتی که در مصرف این قرص بسیار مهم است، این می باشد که اگر بیماری قلبی دارد و قرص های بیماری قلبی را مصرف می کنید به هیچ عنوان نباید از قرص های آل آرژینین استفاده کنید. چرا که مصرف هم زمان این قرص ها موجب می شود که فشار خونتان بسیار پایین بیاید. البته برای اینکه افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی با این قرص ها را تجربه کنید و بیماری قلبی دارید، می توانید با پزشک در این مورد مشورت کنید.

گیاه کارلا :

یکی دیگر از گیاهانی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد گیاه کارلا می باشد. این گیاه فواید بسیاری دارد و برای دستگاه تناسلی مردان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، البته برای رفع اختلالات جنسی مردان هم استفاده می شود. از آنجایی این گیاه خاصیت ضد باکتریایی و ضد ویروسی دارد در طب چینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چینی ها از جمله افراد یمی باشند که بسیار یاز بیماری های خود را به صورت سنتی درمان می کنند.
از این گیاه همچنین برای بهبودی ایمنی بدن و جوانسازی ارگان هایی که در بدن وجود دارد بسیار مفید می باشد. یکی دیگر از فواید گیاه کارلا علاوه بر اینکه افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی را انجام می دهد موجب پیشگیری از دیابت می شود. بنابراین بسیاری از افرادی که بیماری دیابت هم دارند از این گیاه استفاده می کنند.


گیاه پیوراریا میریفیکا :

استفاده کردن از این گیاه برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار توصیه می شود، چرا که دستگاه تناسلی را بسیار تقویت می کند و اختلالات جنسی را از بین می برد. بسیاری از کسانی که می خواهند طول آلت تناسلی خود را افزایش دهند از این گیاه استفاده می کنند. افرادی که بومی کشور تایلند هستند این گیاه را بسیار مورد استفاده قرار می دهند. البته باید بدانید این گیاه ویژگی های بسیار دیگری دارد که از جمله ویژگی های دیگر آن افزایش پیدا کردن میل جنسی، استقامت جنسی، قدرت جنسی و نعوظ طولانی تر به شمار می رود.

قارچ کوردیسپس :

یکی دیگر از گیاهانی که در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی تاثیر بسیاری دارد قارچ کوردیسپس می باشد. این قارچ یکی از گیاهانی می باشد که در تبت رشد می کند. شکل آن شبیه کرم است و به افرادی که ناتوانی جنسی دارند بسیار توصیه می شود. در واقع باید بدانید از عصاره این قارچ برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود و همچنین برای افزایش میلی جنسی هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افرادی که دچار عارضه کم تحرکی اسپرم شده اند می توانند از این گیاه برای افزایش تحریک اسپرم هایشان استفاده کنند

یکی از نکاتی که در مورد این قارچ بسیار مهم می باشد، این است که تاثیر بسیاری بر روی گردش خون می گذارد و همچنین ترشح تستوسترون را افزایش می دهد. بسیاری از افرادی که به دنبال افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی می باشند از این قارچ استفاده می کنند. همه ما به خوبی می دانیم استفاده کردن از گیاهان در درمان بیماری ها بسیار تاثیر دارد و این قارچ هم یکی از گیاهانی می باشد که تاثیر بسیاری بر روی درمان اختلالات جنسی دارد.

کلپ :

کلپ یکی از گیاهانی می باشد که در سواحل اقیانوس آرام و اطلس روییده می شود. این گیاه از آنجایی سرشار از پتاسیم، منیزیم، ید و کلسیم می باشد برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بیمارانی که به اختلالات تیروئید، چاقی، کلسترول بالا و خستگی مفرط دچار هستند با مصرف این گیاه درمان می شوند. همچنین باید بدانید یکی دیگر از خواصی که این گیاه دارد این است که ضد باکتریایی می باشد.
بسیاری از افرادی که در این زمینه مطالعات داشته اند، به این نتیجه رسیده اند که به صورت خوراکی مصرف کردن این گیاه موجب می شود که هورمون های جنسی بسیاری تولید شود که این هورمون ها تاثیر بسیاری در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی دارد. بسیاری از کسانی که ناتوانی جنسی دارند با مصرف این گیاه درمان می شوند و سلامت جنسی خود را یک بار دیگر به دست می آورند.


علف اپیمدیوم :

متخصصان و پزشکانی که در زمینه های گیاهی تخصص دارند از این گیاه برای درمان نعوظ استفاده می کنند. یکی از نکاتی که در مورد این گیاه وجود دارد و شما باید آن را رعایت کنید این است که آن را با گیاهان دیگر ترکیب کنید تا تاثیر آن در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بیشتر شود. زمانی که شما از این گیاه استفاده کنید می توانید تاثیر بسیار زیاد آن را بر روی رش طول آلت تناسلی مشاهده کنید.
این گیاه یکی از گیاهان کارآمدی می باشد که به طور مستقیم می تواند اختلال نعوظ را درمان می کند، همچنین یکی دیگر از تاثیرات این گیاه این است که، جریان خون را در بدن و همچنین آلات تناسلی بسیار افزایش می دهد و به همین دلیل آلات تناسلی بزرگ تر می شود. بنابراین اگر می خواهید افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی را تجربه کنید بدون شک این گیاه تاثیر بسیاری دارد، شما با چند بار استفاده کردن از این گیاه تاثیر فوق العاده آن را می توانید مشاهده کنید.

قرص ویگرکس پلاس آمریکایی اصل

از مشهورترین داروهای افزایش سایز اندام تناسلی مردان داروی گیاهی ویگرکس پلاس میباشد این دارو با ترکیبات منحصر بفردی که دارد توانسته است نظرات اکثر مصرف کنندگان و پزشکان دنیا را به خود جلب نماید و دارای تاییدیه از سازمان های معتبر بهداشتی جهانی از جمله FDA میباشد. برای مشاهده توضیحات کامل این محصول لطفا به لینک بالا مراجعه نمایید.

تونکات علی یا پاساک بومی :

تمامی محصولاتی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی وجود دارد، این محصول هم در آنها می توانید پیدا کنید. این گیاه یکی از گیاهانی می باشد که در منطقه جنوبی کشورهای آسیایی روییده می شود، این گیاه تاثیر بسیاری در بزرگ شدن آلت دارد. برخی از کارشناسانی که در زمینه گیاهان دارویی تخصص دارند از این گیاه برای افزایش هورمون های مردانه استفاده می کنند، اما باید بدانید از نظر علمی این موضوع به تثبیت نرسیده است.
برخی از نتایجی که در مورد این گیاه به دست آمده ثابت کرده است که، این گیاه به خوبی می تواند تولید استروژن را متوقف کند. زمانی که تولید استروژن متوقف شود سطح هورمون های رشد بسیار افزایش پیدا می کند یکی دیگر از مزایایی که این گیاه دارد این است که در بهبود باروری و نعوظ نقش بسیاری دارد و به همین دلیل بسیاری از افراد از این گیاه استفاده می کنند.


کهن دار یا جینکو :

بیشترین استفاده ای که از این گیاه می شود برای تولید مکمل های آلی است، چرا که این گیاه دارای مواد طبیعی، غنی و موثر می باشد. اگر آقایان از این گیاه استفاده کنند می توانند به هدف خود که افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی می باشد برسند. همچنین باید بدانید از این گیاه برای افزایش انرژی در مردان استفاده می شود و به همین دلیل میل جنسی آنها افزایش پیدا می کند. یکی از نکاتی که در مورد این بیماری وجود دارد و شما باید بسیار به آن دقت داشته باشید این است که اگر به بیماری های خونی و عروقی مبتلا هستید از این گیاه به هیچ عنوان استفاده نکنید، تنها در صورتی می توانید از این گیاه استفاده کنید که زیر نظر پزشک باشد

گیاه گوزن :

این گیاه یکی دیگر از گیاهانی می باشد که برای رشد آلت تناسلی مردان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بسیاری از آقایانی که مشکل نعوظ دارند می توانند از این گیاه استفاده کنند. دسترسی پیدا کردن به این گیاه بسیار آسان می باشد، چرا که در بیشتر عطاری های سراسر شهر می توانید آن را تهیه فرمایید. خاصیتی که در این گیاه وجود دارد به گونه ای می باشد که جریان خون بیشتری را به سمت آلت تناسلی هدایت می نماید.


گیاه خارخاسک :

یکی از گیاهان مهمی که در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد گیاه خارخاسک می باشد، این گیاه مواد شیمیایی خاصی درون خود دارد که به خوبی می تواند سطح هورمون تستوسترون و آندروژنیک مردانه را افزایش دهد، در نتیجه افزایش این هورمون ها میل جنسی آقایان هم بسیار افزایش پیدا می کند. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این گیاه این است که اندازه آلت تناسلی را هم افزایش می دهد.
بسیاری از کسانی که ورزش های بزرگ کننده آلت تناسلی را انجام می دهند می توانند از این گیاه استفاده کنند، چرا که گیاه خارخاسک به خوبی می تواند به بافت های آسیب دیده ای که در آلت تناسلی وجود دارد کمک کند و آنها را ترمیم نماید. باید بدانید بسیاری از کسانی که می خواهند افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی را تجربه نمایند می توانند از گیاه خارخاسک استفاده کنند.

هندوانه :

همانطوری که می دانید بسیاری از افراد برای اینکه افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی را انجام دهند، میوه های بسیاری را مصرف می کنند. یکی از این میوه ها هندوانه می باشد، که تاثیر بسیاری در درمان اختلالات نعوظ آقایان دارد. هندوانه یکی از میوه هایی می باشد که خاصیت بسیار ویژه ای دارد و در بزرگ تر شدن آلت تناسلی مردان نقش دارد.
اسید آمینه ای که در میوه هندوانه وجود دارد سیترولیناست می باشد که اگر آن را مصرف کنید در بدن شما به آرژنین تبدیل می گردد. با رسیدن این ماده به بدن، عروق خونی به خوبی منقبض می شود و به حجیم تر شدن آلت تناسلی شما بسیار کمک می کند. بنابراین باید بدانید میوه هندوانه یکی از بهترین میوه هایی می باشد که برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جیسینگ کره ای :

بسیاری از افراد بر این اعتقاد هستند که بهترین داروی افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی جیسینگ کره ای می باشد. این گیاه را به صورت ریشه ای تهیه می کنند، و برخی از افراد ریشه آن را به کپسول تبدیل می کنند و آن را در بازار عرضه می نمایند. یکی از تاثیرات فوق العاده ای که این گیاه دارد افزایش طول آلت تناسلی می باشد و همچنین قوای جنسی را بسیار بهبود می بخشد.
به یکی از نکاتی که در مورد این کپسول این گیاه بسیار باید دقت داشته باشید، این است که حتما پزشک آن را صادر کند. اگر شما به صورت خودسرانه این دارو را مصرف کنید موجب می شود که دچار تداخل دارویی شوید و عوارض آن بسیار جبران ناپذیر می باشد. بنابراین اگر می خواهید کپسول های این گیاه را خریداری کنید باید از شرکت های معتبر آنها را تهیه کنید.

قرص وایمکس

اگر دنبال دارویی برای بزرگ کردن دائمی آلات تناسلی مردان میگردید ما قرص وایمکس را به شما پیشنهاد میکنیم این دارو تاکنون نوانسته رتبه اول در اکثر جشنواره های علمی پزشکی دنیا در زمینه افزایش سایز آلت را به خود اختصاص دهد .

جینکو بیلوبا :

استفاده کردن از ریشه این گیاه یکی از راه های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی به شمار می رود، باید بدانید ریشه این گیاه بسیار نایاب می باشد و به همین دلیل تاثیر آن نسب به ریشه جینسینگ بسیار بیشتر است. البته استفاده دیگری که از این گیاه می شود برای تقویت حافظه است که بسیاری از افراد به این دلیل از آن استفاده می کنند. ریشه این گیاه را به صورت کپسول و یا نوشیدنی مصرف می نمایند. کاربرد اصلی که در این گیاه وجود دارد برای افزایش گردش خون در آلت تناسلی آقایان می باشد.

افزایش سایز آلت تناسلی مردان با طب سنتی
افزایش سایز آلت تناسلی مردان با طب سنتی

معجون های گیاهی برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی :

بسیاری از معجون هایی گیاهی هستند که استفاده کردن از آنها تاثیر بسیاری در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی دارد. این معجون های گیاهی بسیار قوی می باشند و تمامی موادی که در آنها وجود دارد گیاهی است. در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید

معجونی سرشار از گل های گیاهی :
برای این معجون باید مواد ویژه ای را تهیه کنید که آنها را به ترتیب بیان می کنیم.

ده گرم تخم کاهو

بیست گرم گل کتیرا

ده گرم بلوط

ده گرم گل گلنار
شما باید موادی را که در بالا بیان کردیم را به خوبی آسیاب کنید و بعد از آن به خوبی آنها را بجوشانید، آنها را باید به قدری بجوشانید که محلولی غلیظ به دست آید. زمانی که این محلول را به دست آوردید باید روزی 3 مرتبه از آن استفاده نمایید.

روغن خراطین :
یکی از روغن های گیاهی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد روغن خراطین می باشد. بسیاری از افراد می دانند که این روغن سال های زیادی می باشد که برای بزرگ تر کردن سینه و آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید بدانید از این روغن برای بزرگ تر کردن لب، باسن، سینه، گونه ها و اندام تناسلی آقایان بسیار استفاده می شود.
از جمله معایبی که در استفاده کردن از این روغن وجود دارد این است که موجب جوش های متعددی می شود و همچنین طول درمان این روغن در افراد بسیار متفاوت می باشد. البته مزایایی که این روغن دارد نسبت به معایب آن بسیار بیشتر است. برای اینکه با مزایای آن آشنایی بیشتری به دست آورید برخی از آنها را بیان می کنیم.

  • شفاف کردن پوست
  • چین و چروک های پوست را به خوبی از بین می برد.
  • افرادی که زایمان می کنند می توانند با استفاده کردن از این روغن چروک های روی شک خود را از بین ببرند.
  • بسیاری از دردهای رماتیسمی، مفصلی و کمر درد با استفاده کردن از این روغن درمان می شود.
  • افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روغن می باشد، همچنین اندام های دیگر را هم بزرگ تر می کند.
    طریقه استفاده کردن از این روغن برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار آسان می باشد. شما باید این روغن را در محل مورد نظر خود بمالید و آن را ماساژ دهید، بعد از آن با حوله گرم موضع را گرم می کنید، دقت داشته باشید که این عملیات را تا دو یا سه ماه باید تکرار کنید تا نتیجه آن را مشاهده کنید

روغن زالو :
یکی دیگر از روغن هایی که در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار تاثیر دارد روغن زالو می باشد، همانطوری که می دانید ماده اصلی این روغن کرم زالو می باشد که اثرات حجم دهندگی آن در بسیاری از آزمایشگاه ها به اثبات رسیده است. یکی از متدهای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی این روغن می باشد که کیفیت آن بسیار عالی می باشد و به همین دلیل در بزرگ تر کردن آلت تناسلی بسیار نقش دارد.
این روغن نزد آقایان محبوبیت بسیاری دارد و به همین دلیل باید بدانید تاثیر فوق العاده ای دارد. این روغن در کشورهای شرق آسیا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به شدت به آن توجه می کنند. اکنون در بسیاری از کشورهای آسیایی مانند ژاپن، چین و … از این روغن استفاده می شود و طرفداران بسیاری دارد. استفاده کردن از این روغن برای افزایش سایز در تمامی جهان شهرت دارد و به همین دلیل است که از روغن خراطین شهرت بیشتری دارد.

افزایش طول اندام تناسلی مردان با گیاهان دارویی و طب سنتی
افزایش طول اندام تناسلی مردان با گیاهان دارویی و طب سنتی

نتیجه گیری

برای استفاده کردن از تمامی گیاهانی که در بالا بیان کردیم می توانید آنها را از عطاری های ویژه و یا داروخانه های آنلاین خریداری کنید و بعد از جوشاندن آنها را مورد استفاده قرار دهید. البته پودر بسیاری از این گیاهان وجود دارد که طریقه مصرف کردن آنها را می توانید از فردی که با آنها آشنایی دارد بپرسید. یکی از نکاتی که در مورد افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مهم است و به آن باید دقت داشته باشید این است که اگر بیماری قلبی و عروقی دارید نمی توانید از آنها استفاده کنید.
البته در صورتی که با پزشک خود مشورت کنید به خوبی می توانید متوجه شوید که آیا این گیاه برای بیماری شما مضر می باشد و یا نمی باشد. بسیاری از افرادی که مشکلات جنسی دارند از این گیاهان برای درمان بیماری های جنسی خود استفاده می کنند. بیشتر آقایانی که مشکل نعوظ دارند تاثیر این گیاهان را می توانند بعد از 3 ماه مشاهده کنند. همانطوری که می دانید بسیاری از بیماری ها در گذشته به وسیله گیاهان درمان می شده است و اکنون هم می توانید از این گیاهان برای درمان بیماری های خود استفاده کنید.

دیدگاه های نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...