0

13 روش موثر برای افزایش قوای جنسی مردان

تینا طب

نوشته شده توسط
افزایش قوای جنسی مردان

13

دی

روشهای شگفت انگیز برای افزایش قوای جنسی مردان ، چگونه مردان می توانند قدرت و عملکرد جنسی خود را بهبود ببخشند؟

بسیاری از مردان علاقه مند به افزایش میل و رضایت شریک زندگی خود در طول رابطه جنسی هستند.

با این حال، تمرکز بر نحوه افزایش قوای جنسی می تواند منجر به اضطراب شود. مجموعه ای از تغییرات ساده در شیوه زندگی می تواند به شما کمک کند:

کاهش اضطراب

بهبود اختلال نعوظ

ارتقاء روابط با شریک جنسی

افزایش استقامت

این تغییرات باعث می شود که رابطه جنسی لذت بخش تر و رضایت بخش باشد.

مهم است که توجه داشته باشید نگرانی در مورد ایجاد و حفظ نعوظ اغلب عامل کلیدی در اضطراب عملکرد جنسی است.

13 راه تاثیر گذار برای بهبود عملکرد جنسی مردان

تقویت جنسی مردان

روشهای تقویت جنسی مردان

روش های زیر می تواند به کاهش اختلال نعوظ، افزایش قوای جنسی ، استقامت و بهبود کیفیت کلی جنسی مردان کمک کند:

 1. تمرکز بر اقدامات قبل از برقراری رابطه جنسی

بعضی از مردان معتقدند نفوذ (دخول) مهمترین بخش از تعریف زندگی زناشویی است.

با این حال، بسیاری از افراد مبتلا به اختلال نعوظ ممکن است احساس کنند که آنها نیاز به افزایش قوای جنسی نداشته اند تا شرکای خود را بپذیرند. در واقع، اختلال نعوظ حتی می تواند انگیزه ای برای استراتژی های جدیدی باشد که برای شریک زندگی شان بهتر کار کند.

این اقدامات می تواند شامل دست زدن، بوسیدن، و رابطه جنسی دهانی باشد. انجام این اعمال می تواند تجربه جنسی را برای همه افراد درگیر کند.

پیش رفتار جنسی ممکن است برای زنان بسیار مهم باشد. یک مطالعه 2017 نشان داد که تعداد بسیار کمی از زنان – حدود 18 درصد – فقط یک ارگاسم از رابطه جنسی را تجربه می کنند. با توجه به یافته های مشابه، 36.6 درصد از زنان می گویند که تحریک کلیتورال برای انجام ارگاسم در طول مقاربت ضروری است.

 1. از روش توقف و شروع استفاده کنید

مردانی که می خواهند در طول مقاربت طولانی تر بمانند می توانند از روش توقف استفاده کنند.

برای استفاده از این تکنیک، هر زمان که تخمک زود رس سریع قضاوت می کند، فعالیت جنسی را قطع کرده، نفس عمیق بکشید و دوباره به آرامی شروع کنید، سپس توقف کنید تا زمانی که مطلوب است، انزال را به تاخیر بیاندازید.

این روش می تواند بدن را برای جلوگیری از زود انزالی تربیت کند تا به راحتی بدون انزال، حتی در هنگام فعالیت شدید جنسی، احساس راحتی کند.

 1. چیزی جدید را امتحان کنید

لذت جنسی در محیطی از شور و هیجان رشد می کند.

اگر فردی مدت زمان طولانی با یک شریک زندگی داشته باشد، شریک جنسی ممکن است شروع به احساس عادت کند، و به راحتی احساس غرور می کند، باقی می ماند، و یا …

این ممکن است به شما کمک کند که یک فعالیت یا موقعیت جنسی جدید یا سعی در داشتن رابطه جنسی در یک مکان دیگر داشته باشید. همچنین، صحبت کردن در مورد فانتزی های جنسی می تواند رابطه جنسی را هیجان انگیز تر کند.

علاوه بر این، می تواند برای انجام کاری جدید با همسر خود خارج از اتاق خواب، مانند:

♦ پخت و پز با هم

♦ قایقرانی یا پیاده روی

♦ رفتن به یک موزه

♦ دیدن یک گروه جدید

♦ تلاش برای یک ورزش جدید

این امر می تواند به زوج کمک کند تا بیشتر به هم متصل شوند، و هیجان فعالیت های جدید می تواند به اتاق خواب منتقل شود.

 1. مدیریت اضطراب و استرس

اضطراب و استرس می تواند باعث بروز ناتوانی جنسی و یا ضعف قوای جنسی شود. این احساسات همچنین احتمال دارد مردم را از صمیمیت جنسی منحرف کند.

اگر یک مرد احساس اضطراب در مورد نحوه انجام فعالیت جنسی کند، ممکن است احساس کند که نسبت به رابطه جنسی کمی هیجان زده است و در طول آن کمتر درگیر است.

استراتژی های مدیریت اضطراب و استرس عبارتند از:

• تمرکز بیشتر بر احساسات جسمانی نسبت به عملکرد جنسی

• تمرین

• خواب بیشتر

• تلاش برای بهبود روابط

• مدیتیشن یا درون پویی

• صرف زمان بیشتر در مورد سرگرمی مورد علاقه

• رفتن به درمان

• مصرف داروهای روانپزشکی

 1. ترک سیگار

سیگار کشیدن می تواند منجر به فشار خون بالا و سایر مشکلات مرتبط با قلب شود که موجب بروز مشکلات قوای جنسی می شود.

سیگار کشیدن به طور مستقل با اختلال نعوظ مرتبط است. تجزیه و تحلیل سال 2015 از 13 مطالعه در مورد سیگار کشیدن و عملکرد جنسی نشان داد که ترک سیگار در افزایش قوای جنسی مردان موثر است و اختلال نعوظ را کاهش می دهد.

 1. ارتباط را باز کنید و صمیمی باشید

صحبت آزادانه می تواند به طور چشمگیری تجربیات جنسی را بهبود بخشد.

اگر مسائل مربوط زناشویی، تنش یا نگرانی ایجاد کرده باشد، بهتر است که در این خصوص با شریک جنسی خود راحت صحبت کنید و پنهان کاری نکنید. همکاری برای حل این نگرانی ها می تواند به یک مرد کمک کند تا کمتر از همسر خود دور باشد و به هر گونه نگرانی و احساس گناهش پایان دهد.

همسر شما میتواند ترس از اختلال عملکرد جنسی را کاهش دهد و ممکن است پیشنهادات عملی داشته باشد.

 1. مسائل و دیگر مشکلات زندگی

مسائل خارج از اتاق خواب می تواند منجر به اختلال در عملکرد جنسی شود. به عنوان مثال، یک مرد که احساس می کند شریکش او را بیش از حد انتقاد می کند، ممکن است در طول رابطه جنسی احساس اضطراب کند و به تجربه های نارضایتی جنسی منجر شود.

ارتباطی که بر احساسات متمرکز است و نه سرزنش، می تواند به همسران کمک کند تا به چالش های ارتباطی برسند. برخی از افراد با تمرکز بر احساسات از داشتن رابطه خوب و رفع مشکلات جنسی بهره مند می شوند.

 1. ورزش بیشتر را فراموش نکنید

فعالیت جسمی می تواند عوامل خطر را برای بیماری های قلبی و افزایش قوای جنسی و سلامت کلی کاهش دهد.

شرایطی نظیر فشار خون بالا، بیماری قلبی و دیابت می تواند به اعصاب آسیب برساند و میزان خون را که به آلت تناسلی منتقل می شود، تغییر دهد. این می تواند باعث کاهش توان جنسی و یا بروز اختلال نعوظ شود.

علاوه بر این، برخی از مردان می بینند که با ورزش منظم سلامت روان خود را بهبود می بخشند، کاهش اضطراب و کمک به آن در مورد بدن آنها بهتر میشود.

مردان همچنین می توانند از عضلات درگیر در انزال و نعوظ استفاده کنند.

تمرین زیر ممکن است کمک کند:

در حالی که ادرار می کنید، جریان ادرار را متوقف کنید. چندین بار تکرار کنید و یاد بگیرید که عضلات را تشخیص دهید.

در این حالت سعی کنید این عضلات را برای 10 ثانیه نگه دارید. آنها را برای 10 ثانیه آرام و رها کنید، سپس آنها را برای 10 ثانیه دیگر نگه دارید.

این چرخه توقف را 10 بار در روز تکرار کنید.

 1. تمرین و تقویت ذهن

ذهنیت، تمرین آگاهی بیشتر در لحظه فعلی است. این فرم محبوب مدیتیشن برای مبتدیان است و باعث تقویت قوای جنسی در مردان میشود.

تحقیقات منتشر شده در سال 2017 نشان می دهد که درمان مبتنی بر ذهن آگاهی می تواند نگرش های منفی نسبت به رابطه جنسی را بهبود بخشد، با بهبود روابط جنسی به مردم کمک می کند تا در فعالیت جنسی بیشتر حضور داشته باشند.

ذهن و مراقبت همچنین می تواند مدیریت استرس ناشی از فعالیت جنسی را کاهش دهد. این امر به طور غیرمستقیم باعث افزایش قوای جنسی در مردان می شود و توانایی انسان برای تمرکز در آن لحظه را بهبود می بخشد.

 1. یک دارو گیاهی را امتحان کنید

برخی از داروهای گیاهی ممکن است رضایت جنسی را بهبود بخشند، به ویژه اگر نگرانی درباره اختلال نعوظ داشته باشید. در سال 2018، محققان با بررسی 24 آزمایش از جمله داروهای گیاهی به عنوان درمان های اختلال نعوظ را منتشر کردند.

انواع قرص ویاگرا در داروخانه و انواع قرص سیالیس بهترین مکمل های خوراکی هستند که میتوانند اختلال نعوظ را تا حد قابل قبولی درمان کنند. مزیت این داروها این است که مورد تایید تمامی سازمانهای بهداشتی در جهان هستند و بدون نیاز به نسخه پزشکی در داروخانه ها به فروش میرسند.

قبل از خرید این داروها بهتر است که یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی داشته باشید که درباره مکمل ها آگاه است و می تواند پیشرفت علائم را کنترل کند.

افزایش توان جنسی مردان با مشاوره زناشویی

مشاوره روابط زناشویی

 1. مشاوره را در نظر بگیرید

ناتوانی جنسی اغلب ناشی از عوامل روانشناختی است. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

اضطراب و افسردگی

مشکلات روابط

جایگاه اجتماعی مرتبط با اندازه گیری پیری و یا پیری

شرایط بهداشت روانی

مشاوره فردی می تواند به یک مرد کمک کند تا نقش این و دیگر عوامل در رضایت جنسی را مورد توجه قرار دهد.

مشاوره ارتباطی می تواند به شرکای جنسی کمک کند تا به صورت آشکارا درباره رابطه جنسی بدون شرم و قضاوت صحبت کنند.

برای مثال، هنگامی که یک مرد دارای یک مسئله بهداشتی در معرض خطر است، مشاوره می تواند او را در مقابله با استرس اختلال نعوظ در هنگام برقراری و ارتباط با همسر کمک کند.

 1. با یک دکتر صحبت کنید

چندین دارو می تواند به درمان ناتوانی جنسی کمک کند، از جمله داروهای محبوب، مانند ویاگرا و سیالیس.

قرص ویگرکس پلاس و مگنارکس پلاس نیز از بهترین داروها برای افزایش قوای جنسی مردان توصیه میشوند.

داروها می توانند سریعترین روش درمان برای برخی از مردان باشند. اگر یک مرد مصرف دارو برای افزایش قوای جنسی و همچنین تغییرات در شیوه زندگی را ایجاد کند و در درمان شرکت کند، ممکن است در نهایت بتواند مصرف دارو را متوقف کند.

تعداد انگشت شماری از داروها می توانند بر رضایت جنسی، افزایش میل جنسی و توانایی برای ایجاد یا حفظ نعوظ تاثیر بگذارند.

برای مثال، داروهای ضد افسردگی نه تنها موثر نیستند بلکه ممکن است باعث زود انزالی و کاهش میل جنسی شوند. مهار کننده های بازجذب سروتونین انتخابی یا SSRI ممکن است باعث بوجود آمدن ضعف در قوای جنسی شوند.

مردی که داروهایی با عوارض جانبی جنسی مصرف می کند، باید در مورد تغییر دادن دارو، متوقف کردن درمان یا کاهش دوز با پزشک صحبت کند.

 1. مدیریت مشکلات سلامتی مزمن

ناتوانی جنسی می تواند یک نشانه هشدار اولیه درباره مسائل مربوط به سلامت باشد. مهم است که با داشتن یک رژیم متعادل، از لحاظ جسمی و مدیریت استرس ، مراقب بدن خود باشید.

درمان مسائل بهداشتی مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی نیز ضروری است. مصرف داروها را ادامه دهید و تغییرات شیوه زندگی را امتحان کنید که می تواند سلامت کلی را بهبود بخشد.

اگر علائم این شرایط بدتر شود، به مراقبت های پزشکی مراجعه کنید.

جمع بندی

ضعف قوای جنسی می تواند خجالت آور و شرم آور باشد، اما این نوع مسائل مشترک و براحتی قابل درمان هستند. یک فرد می تواند احساسات خود را نسبت به رابطه جنسی خود با یک متخصص درمانگر جنسی و تغییر سبک زندگی خود تغییر دهد.

ما سعی کردیم با 13 روش ارائه شده برای افزایش قوای جنسی مردان مطلبی کاملتر و بی عیب و نقص را منتشر کنیم و در اختیار کاربران عزیز داروخانه اینترنتی تینا قراردهیم. با توجه به اینکه هیچ مقاله ای خالی از عیب و ایراد نیست، لطفا در صورتی که پیشنهادی در جهت بهبود این پست داشتید از بخش نظرات با ما و دیگر کاربران گرامی سایت در میان بگذارید.

مطلب پیشنهادی : افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ ، دستگاه ، دارو و عمل جراحی

دیدگاه های نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...