0

افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ، دستگاه ، دارو ، عمل جراحی

تینا طب

نوشته شده توسط
افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ

25

آبان

آیا روش های موثر و مطمعن برای افزایش سایز اندام تناسلی وجود دارد؟ بله . بزرگ کردن آلت با ماساژ و یا استفاده از دستگاه کشش آلت ، مصرف داروهای بزرگ کننده آلت (قرص ، کرم ، ژل ) و حتی انجام عمل جراحی ، بهترین روش برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان کدام است؟

از هر متخصص جنسی معتبر بپرسید معمولا اینطور پاسخ میدهند : سایز اندام تناسلی مهم نیست. اما اندازه آلت مورد توجه بسیاری از مردان است.

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان چقدر است؟

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

سایز طبیعی اندام تناسلی مردان

چرا متخصصان جنسی می گویند سایز اندام تناسلی مهم نیست. حدود 95 درصد از آلت تناسلی به اندازه متوسط ​​(7.62 تا 12.7 سانتی متر برای آلتهای مردانه کوچک و 12.7 تا 17.78 سانتی متر برای آلتهای بزرگ) هستند. تعداد کمی از آنها به طور قابل توجهی بزرگتر یا کوچکتر از این میانگین هستند.

کوچکی آلت تنها زمانی که کمتر از 5 سانتیمتر باشد و فرد نتواند عمل نزدیکی را انجام دهد مشکل بوجود میاورد همچنین مردانی که آلتی بزرگتر از 19 سانتیمتر دارند در برقراری رابطه جنسی با مشکل مواجه میشوند.

همه آنچه که زنان از مرد عاشق می خواهند مورد بررسی قرار گرفته اند، آنها به طور مداوم به جذابیت، مهربانی، مراقبت، گوش دادن، حس شوخ طبعی، و منافع مشترک و ارزش ها اشاره می کنند. تعداد بسیار کمی به اندازه آلت حساس هستند. در نهایت، متخصصان زناشویی گزارش می دهند که خانمها تقریبا هرگز از سایز اندام تناسلی شریک جنسی خود شکایت نمی کنند. در نتیجه، اکثر محققان جنسی می گویند اندازه آلت تناسلی مهم نیست.

اما بسیاری از (همه؟) مردان احساس بسیار متفاوتی دارند. آنها سایز اندام تناسلی خود را نسبت به آلت های بزرگ که در فیلم های پورنو دیده می شود مقایسه میکنند و نتیجه میگیرند : آلت آنها بسیار کوچکتر است.

مردان متقاعد شده اند آلت تناسلی بزرگ برای لذت و اورگاسم زن باید داشته باشند تا بیشتر در واژن زن فرو رود. و اگر شما تمام اطلاعات قابل اعتمادی را که مردان در مورد اندازه آلت بدست آورده اند، جمع آوری کنید، این مقدار یک آبشار بزرگ در اقیانوس وسیع برگرفته از برنامه های پورنو است که پیام آن این است که رابطه جنسی داغ تنها با داشتن یک آلت تناسلی بزرگ ممکن است!

درمان کوچکی آلت تناسلی مرد

تاثیر سایز آلت تناسلی مرد در رابطه زناشویی

البته افزایش سایز اندام تناسلی تا 1 اینچ ( 2.54 سانتیمتر) با روشهای علمی به اثبات رسیده و امکانپذیر است و هیچ آسیبی به بدن شما نمیرساند.

ما در این پست نمیخواهیم در مورد تاثیر داروهای بزرگ کننده آلت صحبت کنیم شاید خرید این محصولات گرانقیمت (قرص مگنارکس یا ویگرکس پلاس) برای همه امکانپذیر نباشد. بدون قرص، معجزه، دستگاه یا ورزش هم می توانید به طور مداوم آلت تناسلی خود را بزرگ کنید.

 • جراحی را فراموش کنید مونتاژ کامل، افزایش طول و ضخامت، گران است (حدود 15000 دلار) و مشکل ساز است. جراحی طولانی مدت رباط که باعث ایجاد نعوظ می شود. این یک اینچ را اضافه می کند، اما این نعوظ دیگر خوشایند نیست. آنها فقط بین پاها آویزان هستند و باید به صورت دستی به دهانه های وابسته به یک انسان هدایت شوند. با اینکه به ظاهر یک آلت تناسلی یکپارچه و متحرک به نظر می رسد.

 

 • ترک سیگار : خون کمتر به معنای آلت تناسلی کوچکتر است. سیگار کشیدن شریانها را محدود می کند، از جمله مجراهایی که خون را به آلت تناسلی حمل می کنند. سیگار باعث محدود کردن نفوذ جریان خون به ارگان های آلت تناسلی میشود و آن را کوچکتر می کند.

 

 • به طور منظم تمرین کنید. ورزش، سلامت شریانی را بهبود می بخشد، خون بیشتری را به اندام تناسلی می رساند. اما ورزش کردن با آلت تناسلی خود بی معنی است. رسانه های جنسی گاهی به آلت تناسلی به عنوان “عضله عشق” اشاره می کنند، که به این معنی است که با تمرین های خاصی مانند روش پنیمور می توانند سایز اندام تناسلی را افزایش دهند. اما انواع مختلفی از بافت ماهیچه وجود دارد. آلت تناسلی دارای عضلات صاف است، نه نوعی که با تمرین بزرگتر می شود.
 • خوردن گوشت و پنیر کمتر و سبزیجات و میوه بیشتر. رژیم غذایی حاوی چربی حیوانی ، کلسترول را افزایش می دهد که سرخرگها را از بین می برد، بخصوص آنهایی که خون را به آلت تناسلی انتقال می دهند. سعی کنید گوشت و پنیر را از غذای روزانه خود حذف کنید و یا دوهفته یکبار در برنامه غذایی خود قرار دهید و پنج تا هشت وعده در روز میوه و سبزیجات بخورید. آنها حاوی آنتی اکسیدان ها هستند که به حفظ آرتریت باز کمک میکنند.

روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با ماساژ و دستگاه کشش

افزایش سایز اندام تناسلی

بزرگ کردن آلت مردان

کشش آلت تناسلی مرد به استفاده از دستان خود و یا وسیله ای برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی شما اشاره دارد.اگر چه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ماساژ می تواند سایز اندام تناسلی شما را افزایش دهد، نتایج معمولا کم است. در برخی موارد ممکن است حتی موقتی باشد.

تمرینات کششی دستی شامل استفاده از دست شما برای ماساژ بافت ها در طول آلت تناسلی شما است. این روش با کشش پوست و ایجاد “میکرو اشک” در بافت در نظر گرفته شده است. بافت ها ممکن است به نظر برسند که بهبود می یابند و باعث افزایش طول آلت تناسلی شما می شوند.

بعضی از تمرینات همچنین ادعا می کنند که طول و ضخامت آلت را بطور دائم بزرگ میکنند. تمرینات غول پیکر مانند جلکینگ نیز باعث تمرکز در بافت آلت میشوند.

انجام تمرینات کششی معمولا هیچ آسیبی به اندام تناسلی شما وارد نمیکنند شما میتوانید با خیال راحت در خانه این تمرینات را انجام دهید و نتایج را مقایسه کنید.

قبل از انجام ماساژ و تمرینات کششی موارد زیر را در نظر داشته باشید :

این تمرینات را فقط زمانی انجام می دهید که مطمعن هستید آلت بسیار کوچکی دارید.

اگر باعث درد و ناراحتی شدید این تمرینات را متوقف کنید

شما میتوانید در حال نشستن ، ایستادن و هر حالت دیگری این تمرینات را انجام دهید.

فقط این تمرین ها را یک یا دو بار در روز انجام دهید تا از آسیب احتمالی در امان باشید.

اگر میخواهید این تمرینها را طولانیتر یا بیشتر انجام دهید، با پزشک خود صحبت کنید.

روش اول :

♦ سر آلت خود را با دست بگیرید.

♦ آلت تناسلی خود را به سمت بالا بکشید تا حدود 10 ثانیه آن را بکشید.

♦ آلت تناسلی خود را به سمت چپ کشیده 10 ثانیه دیگر آن را نگه دارید، سپس

به سمت راست.

♦این مراحل را یک یا دو بار در روز برای حدود 5 دقیقه تکرار کنید.

روش دوم :

گرفتن سر آلت تناسلی خود.

آلت تناسلی خود را بالا بکشید

در همان زمان، در ناحیه پایه آلت تناسلی خود را فشار دهید.

این موقعیت را برای حدود 10 ثانیه نگه دارید.

در این مرحله آلت تناسلی خود را به سمت چپ بکشید، و در سمت راست

فشار دهید.

در تکرار این مراحل آلت تناسلی خود این بار به سمت راست کشیده، با فشار

دادن به پایه آلت تناسلی خود در سمت چپ.

   این تمرین را یک بار در روز تا 2 دقیقه تکرار کنید.

روش جلکینگ برای بزرگ کردن آلت

بزرگ کردن الت با روش جلکینگ

روش جلکینگ

» انگشت اشاره و انگشت شست را در شکل O قرار دهید.

» ژست O شکل را در پایه آلت تناسلی خود قرار دهید.

» O را کوچکتر کنید تا فشار بیشتری روی شانه آلت تناسلی خود بگذارید.

» انگشت خود را به آرامی حرکت دهید و به سمت کلاهک آلت تناسلی خود

» بکشید تا به نوک برسید. اگر احساس درد داشتید،

»  فشار را کاهش دهید.

» این عمل را یک بار در روز برای حدود 20 تا 30 دقیقه تکرار کنید.

استفاده از کرم ، ژل ، اسپری برای افزایش طول و قطر آلت نیز همراه با ماساژ اندام تناسلی میتواند برای رسیدن به هدف به شما کمک کند. کرم افزایش سایز اندام تناسلی لارگو در پکیج محصولات لارگو از معتبرترین محصولات افزایش توان جنسی میباشد که در داروخانه اینترنتی تینا موجود میباشد و میتوانید با مراجعه به این محصول توضیحات کاملتر آن را مشاهده کنید.

بزرگ کردن آلت تناسلی با دستگاه وکیوم (پمپ آلت تناسلی)

• آلت تناسلی خود را داخل محفظه پر از هوا قرار دهید

• از مکانیسم پمپ استفاده کنید تا هوا از داخل آن خارج شود. این دستگاه خون را به آلت تناسلی هدایت میکند، باعث می شود آلت به نعوظ برسد.

• حلقه یا گیره آن را به آلت تناسلی خود وصل کنید و آن را تا 30 دقیقه صاف نگه دارید. در این زمان امکان داشتن  رابطه جنسی یا استمناء وجود دارد. حلقه را بردارید

• البته این وسیله برای درمان کسانی که نعوظ ندارند موثر است و بزرگ شدن آلت در این روش موقتی است. بیماران مبتلا به اختلال نعوظ میتوانند از داروهای ویاگرا و یا سیالیس برای درمان و تقویت نعوظ خود استفاده کنند.

استفاده از دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردان ” لارجرباکس

– آلت تناسلی خود را در انتهای پایه دستگاه قرار دهید.

– سر آلت تناسلی خود را در دو حفره در انتهای آن قرار دهید.

– لوله سیلیکون را در اطراف شفت آلت تناسلی قرار دهید.

– انتهای لوله سیلیکون را در پایین دستگاه ببندید و به آرامی آلت تناسلی خود را بیرون بکشید.

– آلت تناسلی را در حالت کشش قرار دهید این فعالیت نیز میتواند 4 تا 6 ساعت در روز باشد.

خطرات احتمالی و عوارض

داشتن رفتاری بیش از حد خشن با آلت تناسلی می تواند اشک های زیادی را در بافت ها ایجاد کند یا به رباط هایی که آلت تناسلی شما را به بدن وصل می کند آسیب برساند. این آسیب ها به طور بالقوه مانع توانایی شما برای دریافت یا حفظ نعوظ می شود.

هنگام پوشیدن یک دستگاه ، دستورالعمل های پزشک خود را برای مدت زمانی که آن را پوشیدید، دنبال کنید. استفاده در مدت زمان طولانی و بدون رعایت توصیه های پزشکی می تواند سبب صدماتی شود که بر روی عملکرد آلت تناسلی تاثیر می گذارد.

پس از استفاده از یک پمپ، اجازه ندهید باقی ماندن خون در آلت تناسلی شما بیش از 30 دقیقه طول بکشد. داشتن یک نصب برای بیش از چند ساعت به طور مداوم ممکن است به آلت تناسلی شما آسیب برساند.

چه زمانی نتایج افزایش سایز اندام تناسلی را می بینم؟

نتایج شما بستگی به روش شما دارد و اینکه چگونه با استفاده از آن روش سازگار هستید.

به عنوان مثال، دستگاه های لارجرباکس و وکیوم آلت ، برای دستیابی به هرگونه اثر قابل توجه، باید روزانه و اغلب برای ماه ها در یک زمان منظم استفاده شوند. افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ احتیاج به حوصله و صرف وقت بیشتری نسبت به سایر روشها خواهد داشت.

گزارش های حسی نشان می دهد که استفاده از یک دستگاه وکیوم می تواند نتایج بسیار سریع بدست آورد، اما اثرات این وسیله همانطور که قبلا نیز اشاره داشتیم فقط تا 30 دقیقه دوام دارد.

اگر سؤال یا نگرانی در مورد سایز اندام تناسلی خود دارید، با پزشک خود صحبت کنید. آنها می توانند گزینه های مناسبی برای شما انتخاب کنند مثلا استفاده از دستگاه لارجرباکس را  پیشنهاد دهند و یا داروی گیاهی مانند ویگرکس پلاس را تجویز کنند و ویژگی های آن را برای شما شرح دهند. شما همچنین ممکن است تغییرات در سایز آلت یا عملکرد آن را در طول زمان متوجه شوید.

اطمینان حاصل کنید که روش استفاده از هر محصول و یا دستورالعمل ارائه شده توسط دکتر خود را دنبال می کنید. اگر نادرست انجام شود، افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ و کشش می تواند منجر به آسیب یا اختلال نعوظ شود.

در صورتی که درد و ناراحتی هنگام کشیدگی را تجربه کنید، یا اگر متوجه تغییرات در عملکرد نعوظ خود شدید، به پزشک فوری مراجعه کنید.

 

دیدگاه های نوشته

6 پاسخ به “افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ، دستگاه ، دارو ، عمل جراحی”

 1. محمد گفت:

  ثاثیر نداره که هیچ بلکه کوچیک هم شده

  • تینا طب گفت:

   لطفا بفرمایید از کدام روش برای افزایش سایز اندام تناسلی استفاده کرده اید؟ مصرف دارو و یا استفاده از دستگاه چطور؟

 2. ویدائو گفت:

  مطلب خوبی بود

 3. محمد گفت:

  وقت واسه ورزش و کارای طبیعی نداریم جوره دیگه چیکارکنیم یک ماه جواب بگیریم؟؟؟

  • تینا طب گفت:

   درود، میتوانید از داروهای گیاهی بعد از مشورت با پزشک استفاده نمایید . موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...