0

تفاوت قرص ویاگرا با سیلدنافیل ; آیا ویاگرا همان سیلدنافیل است؟

تینا طب

نوشته شده توسط
تفاوت قرص ویاگرا با سیلدنافیل

28

آبان


ویاگرا در مقابل سیلدنافیل: آیا تفاوتی وجود دارد؟

آیا ویاگرا همان سیلدنافیل است؟ از نظر پزشکی ، بله همینطور است. سیلدنافیل ماده موثری در هر دو مارک ویاگرا و قرص های عمومی سیلدنافیل است.

سیلدنافیل و ویاگرا مهارکننده های PDE5 هستند ، به این معنی که با اجازه دادن به رگ های خونی گسترش یافته و شل می شوند. این باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می شود و نعوظ را آسان تر می کند – و آن را حفظ می کند ، بنابراین عملکرد جنسی را برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) بهبود می بخشد.

سیلدنافیل و ویاگرا هر دو یکی هستند و یک کار را انجام میدهند. آنها به همان اندازه موثر هستند ، برای تأثیرگذاری به همان زمان نیاز دارند و برای مدت مشابه کار می کنند. تفاوت اصلی سیلدنافیل و ویاگرا در مارک تجاری و قیمت آن است. قرص ویاگرا به طور حتم هزینه بیشتری نسبت به داروی عمومی سیلدنافیل دارد.

اطلاعات تکمیلی انواع قرص ویاگرا در داروخانه

سیلدنافیل و ویاگرا: اطلاعات اولیه

هنگام تحقیق در مورد گزینه های داروهای اختلال نعوظ ، تنوع بسیار زیاد مارک های موجود در بازار می تواند دردسر ساز شود. یافتن داروی مناسب نباید مسئله مهمی باشد – میلیون ها مرد از اختلال نعوظ رنج می برند و شما به دنبال بهترین گزینه هستید. ما مبارزه را درک می کنیم.

در حالی که انواع دیگر مارک دار و عمومی داروهای ED مانند Tadalafil ، Cialis ، Levitra ، Avanafil و Spedra نیز موجود است – ویاگرا هنوز مشهورترین است. و به طور گسترده برای کمک به مردان مبتلا به بیماری اختلال نعوظ در دسترس است – و نیازی به گفتن نیست که بازاریابی هوشمندانه آن در طول سالها انجام شده است. انتظار می رود در نتیجه تبدیل شدن به یک نام خانوادگی ، ویاگرا 29٪ از بازار خود را تا سال 2022 حفظ کند.

در سمت دیگر سیلدنافیل کمی شناخته شده است. نام کمتر جذاب ممکن است دلیل مکث را برای شما ایجاد کند ، اما صدای ما را بشنوید. همانند ویاگرا ، سیلدنافیل از موفقیت بالایی برخوردار است – دلایل اساسی در اختلال نعوظ شما وجود ندارد. در این مقاله ، سعی خواهیم کرد اطلاعات کلیدی مورد نیاز برای انتخاب بین ویاگرا و سیلدنافیل را به شما ارائه دهیم.


شباهت های ویاگرا و سیلدنافیل چیست؟

به زبان ساده ، سیلدنافیل و ویاگرا همان دارو هستند و حاوی همان ماده فعال یکسانی هستند. سیلدنافیل نسخه عمومی یا بدون مارک است و ویاگرا با نام تجاری معروف “قرص آبی کوچک” در سطح جهانی است. اگرچه ممکن است به نظر برسد که سیلدنافیل داروی جدید نوپای ED است ، اما دلیل اصلی برای ترجیح محصول با ثبات تر ویاگرا نسبت به سیلدنافیل وجود ندارد.

سیلدنافیل در اواخر دهه 1980 توسط دانشمندانی که در شرکت دارویی آمریکا ، Pfizer کار می کردند ، اختراع شد. این دارو در ابتدا برای درمان مشکلات قلبی مانند آنژین تولید شده بود ، اما در صورتی که پتانسیل آن را به عنوان یک داروی مجوز دار ED دریافت کردند ، توسط Pfizer در سال 1998 به عنوان ویاگرا ثبت اختراع شد.

حق اختراع Pfizer برای ویاگرا در سال 2012 برای کشورهای خارج از ایالات متحده منقضی شده است و به طور کامل در سال 2020 منقضی می شود. این بدان معنی است که اشکال عمومی همان دارو ، که به سادگی با نام سیلدنافیل شناخته می شود ، می تواند وارد بازار شود.

هر دو دارو در هر دوز مقایسه شده به همان میزان ماده فعال (سیلدنافیل سیترات) دارند. از نظر پزشکی ، این به عنوان biowivivalence شناخته می شود. برای شما مهم است ، این بدان معنی است که هر دو دارو چگونه کار می کنند ، چه مدت کار می کنند ، چقدر خوب کار می کنند و برای چه مدت کار می کنند ، یکسان است.

بنابراین ، آیا سیلدنافیل به خوبی ویاگرا است؟ بله ، درست است! علی رغم بدنام بودن ، ویاگرا “بهتر” از سیلدنافیل یا یک محصول مارک دار دیگر نیست. آنها بر توانایی شما در حفظ نعوظ تأثیر یکسانی دارند.

خرید قرص ویاگرا اصل

سیلدنافیل و ویاگرا هر دو با مهار آنزیم PDE5 که انقباض عضله را در آلت تناسلی مرد کنترل می کند ، عمل می کنند. این دارو باعث می شود رگ های خونی در آلت تناسلی مرد شل شده و منبسط شوند ، جریان خون را در این ناحیه تقویت کرده و حفظ نعوظ پایدار را آسان می کند. تحریک جنسی برای هر دو دارو مفید است ، بنابراین شما باید روحیه بگیرید ، آرام شوید و اجازه دهید قرص کارهای خود را انجام دهد!

عوارض جانبی: سیلدنافیل در مقابل ویاگرا

همچنین لازم به ذکر است که عوارض جانبی هر دو دارو یکسان است ، بنابراین اگر پس از مصرف ویاگرا از علائم ناخواسته رنج می برید ، احتمالاً همان مورد با یک داروی عمومی سیلدنافیل رخ می دهد. با این حال ، این عوارض جانبی خفیف و موقتی هستند ، بنابراین ممکن است دلیلی برای اجتناب از استفاده از داروهای ED نباشد. برای بیشتر مردان (و شریک زندگی آنها) ، مزایای آن بیشتر از خطرات آن است.

برخی از عوارض جانبی احتمالی شامل سردرد و سرگیجه ، گرگرفتگی ، سوtion هاضمه ، تاری دید و گرفتگی بینی است. برای اطمینان از اینکه در معرض خطر بالاتری نیستید ، باید جزوه کامل اطلاعات بیمار را با هر سفارش دارو بخوانید.

تفاوت ویاگرا و سیلدنافیل چیست؟

با تمام شباهت های ذکر شده ، ممکن است از خود بپرسید چه چیزی باقی مانده است که می تواند بین این دو دارو متفاوت باشد. در حقیقت ، تفاوت ها از نظر ماهیت حداقل و عمدتاً پیش پا افتاده هستند.

تفاوت اصلی سیلدنافیل و ویاگرا در قیمت است. قرص های مارک دار ویاگرا ، به لطف نام پرطرفدارشان ، به طور منظم بیش از سه برابر سیلدنافیل بدون مارک قیمت دارند. اگرچه برخی ممکن است ترجیح دهند هزینه زیادی را برای نام تجاری بپردازند ، اما هیچ دلیل عملی و پزشکی برای این کار وجود ندارد.

ممکن است قیمت پایین تری برای داروها (به ویژه در صورت سفارش آنلاین) برای برخی افراد زنگ خطر را به صدا در بیاورد ، اما تامین کنندگان معتبر دارای مجوز قانونی می توانند این داروها را با قیمت ارزان تری تهیه کنند. در واقع ، درست است که شما باید در مقایسه با ویاگرا انتظار داشته باشید هزینه کمتری برای سیلدنافیل بپردازید.

تفاوت دیگر سیلدنافیل و ویاگرا می تواند در ظاهر خود قرص ها باشد. در حالی که بیشتر تشخیص ویاگرا از قرص متمایز کوچک ، آبی و الماس شکل حاصل می شود ، سیلدنافیل می تواند در لباس های مختلف: آبی ، سفید ، بیضی ، گرد یا الماس شکل ظاهر شود.

آیا داروهای دیگری برای اختلال نعوظ موجود است؟

بله ، داروهای مارک دار و عمومی دیگری نیز در انگلیس برای ED موجود است. به عنوان مثال ، Tadalafil نسخه عمومی مارک سیالیس ، Vardenafil نسخه بدون مارک Levitra و Avanafil نسخه عمومی Spedra است. همه این داروها مهارکننده PDE5 هستند ، بنابراین همه آنها به روشی مشابه سیلدنافیل و ویاگرا برای کمک به مردان مبتلا به اختلال نعوظ عمل می کنند.

خرید قرص سیالیس اصل

نتیجه گیری

خب! حالا شما صاحب اختیار هستید. در حالی که آگاهی و دانش عمومی از ویاگرا و سیلدنافیل نمی تواند متفاوت باشد ، اما از نظر پزشکی چیزی بین آنها وجود ندارد. سیلدنافیل به خوبی ویاگرا است و این واقعیت که یک گزینه ارزانتر است نباید در مورد قانونی بودن آن به عنوان یک درمان عالی ED شک ایجاد کند.

ما در مقاله قبلی به طور مفصل قرص های ویاگرا و سیالیس را باهم مقایسه کردیم که مطالعه آن هم خالی از لطف نیست و میتواند در انتخاب محصول برایتان مفید باشد.

مقایسه قرص های ویاگرا و سیالیس

اختلال نعوظ اگرچه یک مشکل رایج در ایران است ، اما چیزی نیست که شما به عنوان یک واقعیت زندگی بپذیرید. شما می توانید با داروهای ایمن ، قابل اعتماد و مورد تأیید پزشکی – که بصورت آنلاین و با قیمت مقرون به صرفه سفارش داده اید – با این شرایط مبارزه کنید. سیلدنافیل یا ویاگرا هر دو میتوانند به یک اندازه مفید و تغییر دهنده بازی باشند.دیدگاه های نوشته

10 پاسخ به “تفاوت قرص ویاگرا با سیلدنافیل ; آیا ویاگرا همان سیلدنافیل است؟”

 1. ولی الله گفت:

  سلام من از بیماری اختلال نعوظ رنج می برم میخواستم ببینم داروی سیلد نافیل ایرانی هست که با داروی خارجی قابل مقایسه باشد چون داروی خارجی خیلی گرونند ازنظر کیفیت ودوز دارویی لطفا اون شرکت ایرانی رو بهم معرفی کنید متشکرم

  • تینا طب گفت:

   با سلام و درود ، بزودی مقاله ای در این خصوص منتشر خواهیم کرد. سپاس

   • جواد اسکندری گفت:

    سلام‌من از سیلد نافیل استفاده‌کردم مشکلی هم‌نداشتم ن قبلش ن بعدش ولی الان مدتیه تا قرص نخورم نعوذ ندارم چه کنم

    • تینا طب گفت:

     درود بر شما ، این مشکل را خیلی از مردان دارند لطفا به پزشک خوب مراجعه نمایید.

 2. محمد گفت:

  سلام. به دلیل اعتیاد هم مشکل نعوظ دارم و هم دیر انزالی. آیا قرص سیلدنافیل به انزال زودتر هم کمک میکنه؟

 3. علیرضا گفت:

  ایا داروخانه هم داره ویاگرا یا سیلد نافیل؟

 4. علیرضا گفت:

  سلام من مشکل زود انزالی دارم آیا سیلدنافیل باعث نغوذ میشه فقط یا به عنوان تاخیری هم استفاده میشه خواهشا راهنمایی کنید

  • تینا طب گفت:

   درود برشما بله سیلدنافیل هم برای نعوظ و هم به عنوان قرص تاخیری استفاده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...