0

سیالیس یا تادالافیل ; کارایی ، طریقه مصرف ، عوارض جانبی

تینا طب

نوشته شده توسط
سیالیس یا تادالافیل

19

آذر

تادالافیل و سیالیس مشترکات زیادی دارند. هر دو داروهایی هستند که به مبارزه با اختلال نعوظ (ED) کمک می کنند. هر دو متعلق به یک دسته از داروها به نام مهارکننده های PDE5 هستند که با کمک به اتساع رگ های خونی شما کار می کنند. و هر دو به طور موقت جریان خون را در داخل آلت تناسلی مرد افزایش می دهند.

اما آنها همچنین چند تفاوت بارز دارند. سیالیس یک نام تجاری است ، به طور گسترده ای با ظاهری خاص به بازار عرضه و تولید می شود. از طرف دیگر ، تادالافیل ممکن است بسته بندی بدون مارک داشته باشد و می تواند یک قرص کوچک و ساده باشد یا از نظر ظاهری کمی متفاوت باشد.

چیزی که بسیاری از مردم نمی دانند این است که تادالافیل نسخه عمومی و بدون مارک سیالیس است – و همچنین ماده موثری در سیالیس است. مواد حجیم کننده و تثبیت کننده های شیمیایی حاوی سیالیس همیشه در تادالافیل عمومی یافت نمی شود ، اما اینها از نظر پزشکی بی ربط هستند و تاثیری در اثر قرص ها ندارند.

به طور خلاصه ، تادالافیل و سیالیس برای همان زمان کار می کنند و دارای همان اثرات هستند.

تادالافیل یا سیالیس: آیا آنها اساساً یکسان هستند؟

اساساً بله وقتی وارد بحث سیالیس با تادالافیل شوید ، متوجه خواهید شد که اشتراکات زیادی بین آنها وجود دارد – و تفاوتهای اساسی آنها عمدتا از نظر زیبایی و تجاری از نظر طبیعت است.

برای مبتدیان ، تادالافیل و سیالیس همان ماده فعال دارند: تادالافیل.

محتوای شیمیایی آنها کاملاً یکسان است. در یک آزمایش آزمایشگاهی ، انتظار دارید که آنها همان واکنش را نشان دهند و نتایج غیرقابل تمایلی ایجاد کنند.

و وقتی سیالیس یا تادالافیل مصرف می کنید ، بدن شما به همان مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد. آنها با همان مکانیزم پاسخ های فیزیکی یکسانی را ایجاد می کنند تا به شما کمک کند نعوظ پیدا کنید و آن را برای مدت زمان بیشتری حفظ کنید.

تفاوت های تادالافیل و سیالیس چیست؟

به زبان ساده ، بزرگترین تمایز بین سیالیس و تادالافیل جعبه ای است که در آن می آید و مبلغی که برای آن هزینه می کنید. سیالیس یک محصول با نام تجاری است در حالی که تادالافیل عمومی است – اگرچه همان محتوا و اثرات یکسانی دارد.

این تفاوت های سطحی ممکن است این سوال را برای شما ایجاد کند: “آیا تادالافیل به اندازه سیالیس خوب است؟”

بنابراین ، برای پاسخ دادن به آن ، بیایید این تفاوت ها را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم:

شکل ظاهری

قرص های سیالیس به طور معمول زرد ، بیضی شکل و روکش دار هستند. آنها در دوزهای 2.5 ، 5 ، 10 ، یا 20 میلی گرم ارائه می شوند.

بیشتر بدانید : انواع قرص سیالیس

در عین حال ، تادالافیل ممکن است شبیه به سیالیس به نظر برسد – اما در اشکال و رنگ های مختلف نیز موجود است.

آنچه تغییر نخواهد کرد ، مهم نیست که چگونه به نظر می رسد ، نحوه کار آن است. مارک دار یا ژنریک ، هرگونه تفاوت در ظاهر صرفاً لوازم آرایشی است و هیچ فایده پزشکی ندارد.

امتیازات تولید

سیالیس فقط توسط یک تولید کننده ، الی لیلی تولید می شود. این بدان معنی است که آنها کنترل کاملی بر قیمت ، بدون هیچ گونه رقابت برای نام تجاری دارند. از آنجا که سیالیس نام شناخته شده ای در دنیای ED (و در فرهنگ عامه) است ، الی لیلی قادر به گرفتن قیمت حق بیمه است.

از طرف دیگر ، تادالافیل توسط چندین تولید کننده مختلف ساخته می شود و توسط هر ارائه دهنده دارویی مجاز می تواند به فروش برسد ، به این معنی که بازار فوق العاده رقابتی است. این امر به کاهش قابل توجه قیمت کمک کرده است.

سیالیس ممکن است قیمتی بین دو تا سه برابر بیشتر از نسخه عمومی تادالافیل داشته باشد. با این حال ، با محبوبیت بیشتر تادالافیل ، ممکن است تقاضا برای سیالیس کاهش یابد ، و باعث شود افت قیمت همچنان رقابتی باقی بماند.

سیالیس در مقابل تادالافیل: سوالات متداول


چه مدت طول می کشد تا تاثیرات مشاهده شوند؟

تادالافیل و سیالیس برای کارآیی خود نتایج یکسانی در آزمایشات بالینی دارند. بنابراین وقتی خودتان از آن استفاده می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که تأثیرات یکسانی داشته باشند.

آنها تقریباً 36 ساعت کار خواهند کرد ، به شما این امکان را می دهد که در طی چند روز چندین بار در اوج خود اجرا کنید. بیش از 80٪ مردان آنها را به عنوان درمانی برای اختلال نعوظ موثر می دانند و هیچ تفاوتی بین این دو قرص در آزمایشات مشاهده نمی شود. سیالیس ممکن است اولین “قرص آخر هفته” باشد اما دیگر تنها گزینه در شهر برای نتایج مشابه نیست.

تادالافیل همچنین با سیالیس همگام می شود وقتی که می خواهید منتظر بمانید تا شروع شود. هر دو از حدود نیم ساعت پس از مصرف آنها شروع می شوند ، این بدان معناست که قبل از شروع کار تاخیر زیادی ندارید.

همسان سازی زیستی بین تادالافیل و سیالیس همچنین بدان معنی است که شما باید انتظار داشته باشید که آنها در همان شرایط بهترین عملکرد را داشته باشند. اگر بتوانید آرام شوید و به روحیه دست پیدا کنید می توانید به بهترین نتیجه برسید. این دارو فقط از طریق برانگیختگی جنسی طبیعی شما ایجاد می شود. این یک قرص جادویی نیست – بنابراین هرچه بیشتر از طریق تحریک جنسی تحریک شوید ، دارو بهتر کار می کند.


آیا آنها مورد تایید FDA (سازمان غذا و دارو) هستند؟

این نوع داروها آزمایشات گسترده ای را تجربه کرده و از چند دهه قبل با نسخه پزشک در دسترس بوده است. چه به سراغ مارک سیالیس یا تادالافیل بدون مارک بروید ، آنها ایمن و مناسب برای استفاده هستند و هر دو مجوز درمان اختلال نعوظ را دارند.

عوارض جانبی سیالیس و تادالافیل چیست؟

شایعترین عوارض جانبی تادالافیل خفیف است ، از جمله علائمی مانند سردرد ، گرفتگی بینی (گرفتگی بینی) ، فشار خون پایین ، سوtion هاضمه ، سرگیجه یا برافروختگی جزئی صورت. اما حتی این عوارض جانبی خفیف نیز نادر است.

حتی در موارد نادرتر ، عوارض جانبی جدی تری گزارش شده است ، از جمله کمردرد ، درد قفسه سینه و پریاپیسم.

توجه: اگر دچار افت ناگهانی بینایی یا علائمی شبیه به حمله قلبی شدید ، سریعاً با پزشک خود تماس بگیرید و از ادامه فعالیت جنسی خودداری کنید.

تداخلات دارویی با سایر داروهای تجویز شده برای آنتی بیوتیک ها ، ضد قارچ ها ، ضد افسردگی ها ، فشار خون بالا و برخی داروهای دیگر برای شرایط پزشکی وجود دارد. اگر در مورد مصرف سیالیس یا تادالافیل شک دارید ، با یک متخصص پزشکی تماس بگیرید.


به عنوان یک بیمار مسئول ، بسیار مهم است که اگر به شما در مورد مصرف سیالیس هشدار داده شده است ، از تادالافیل نیز خودداری کنید. هرگونه عوارض جانبی که با سیالیس داشته اید با تادالافیل تکرار می شود ، زیرا آنها فقط از همان دسته داروها نیستند – آنها یک ماده فعال یکسان دارند.


چرا باید برای نتایج مشابه هزینه بیشتری پرداخت کنم؟

خوب ، سیالیس در یک بسته جذاب تر عرضه می شود. این شعارهای انگیزشی روی آستین قرص چاپ شده است. قرص به گونه ای تولید شده است که به روشی خاص شکل گرفته است.

و اگر ظاهر کلی یک محصول برای شما مهم است ، یا تمایل دارید احساس وابستگی شدید عاطفی به یک مارک تجاری داشته باشید ، این ممکن است دلیل کافی برای در نظر گرفتن سیالیس بیش از تادالافیل باشد.

در غیر این صورت ، برای انتخاب نسخه عمومی ارزش بسیار بیشتری پیدا خواهید کرد.

انواع داروهای اختلال نعوظ

در خارج از سیالیس و تادالافیل ، سایر مهارکننده های PDE5 مانند Sildenafil (ویاگرا) ، Vardenafil (لویترا) و Avanafil (Spedra) را پیدا خواهید کرد. همه آنها برای درمان اختلال نعوظ تأیید شده اند.

همه این مهارکننده های فسفودی استراز 5 به روشی مشابه کار می کنند: شل شدن رگ های خونی آلت تناسلی برای حمایت از انبساط ، که نعوظ قوی تری را هنگام تحریک ایجاد می کند.

آنچه بین آنها متفاوت است دوز ، فراهمی زیستی ، مدت زمانی که اثر آنها شروع می شود ، مدت زمانی که دوام می آورند و پروفایل های اثر جانبی است.

مزیت اصلی تادالافیل این است که چه مدت می تواند ادامه یابد – حداکثر 36 ساعت ، در حالی که تقریباً 4-6 ساعت برای سیلدنافیل (ویاگرا) در نظر گرفته شده است. همچنین متغیرترین دوز ممکن را دارد و آن را کاملاً یک درمان همه کاره می کند. به عنوان مثال می توان هر روز دوز کمتری مصرف کرد.

Avanafil و Spedra کمی سریعتر لگد می زنند ، و آنها را برای استفاده در صورت درخواست کمی قبل از رابطه جنسی پیش بینی شده مناسب می کند. اما همچنین به اندازه تادالافیل دوام نمی آورند – که یک عیب اساسی برای برخی از مردان است. Vardenafil (لویترا) و Sildenafil (ویاگرا) هر دو دارای اثر منفی هستند که برای مدت زمان کمتری از تادالافیل موثر هستند. گفته شد ، آنها خوب کار می کنند و اگر کمتر از 36 ساعت بدنبال چیزی می گردید ، گزینه های خوبی برای اکثر مردان است.

تادالافیل نیز به همان اندازه که برای برخی از گزینه های کوتاه مدت اثر می گذارد ، زمان می برد ، اما پشتیبانی را برای مدت زمان طولانی تری فراهم می کند. در یک آخر هفته مانده ، این به معنای تقریباً 30 دقیقه زمان انتظار برای نعوظ قوی تر است. برخلاف حداقل دو برابر آن در مورد داروی روزانه.

در میان اقدامات غیر دارویی ، بسیاری از ایده های خوب عقل سلیم وجود دارد که ترکیب آنها با برخی از پشتیبانی های پزشکی عالی است. همانطور که در سایر مقالات توضیح داده ایم ، مراقبت از خود با یک رژیم غذایی متعادل و استراحت و ورزش کافی فقط می تواند به شما در نبرد با ED کمک کند. آنها همچنین دارویی مانند تادالافیل را برای ساختن پایه قوی می کنند.

سیالیس بهتر است یا تادالافیل

ممکن است ابتدا نام تجاری سیالیس را شنیده باشید ، اما این بدان معنا نیست که حتماً باید اولین بندر تماس شما باشد. برای شما که به دنبال دارویی هستید که می توانید به راحتی برای آخر هفته مصرف کنید و فراموش کنید ، تادالافیل این مزیت را با رقابتی ترین قیمت ارائه می دهد.

از یک داروخانه معتبر سفارش بگیرید و از توصیه های موجود در جزوه دارو پیروی کنید. کارایی داروها برای هر فرد متفاوت است ، اما اکنون می توانید مطمئن باشید که تادالافیل و سیالیس معادل پزشکی هستند.

دیدگاه های نوشته

3 پاسخ به “سیالیس یا تادالافیل ; کارایی ، طریقه مصرف ، عوارض جانبی”

  1. ابی گفت:

    سلام
    چگونه از اصل بودن و محرمانه رسیدن به مشتریان اطمینان حاصل کنیم

    • تینا طب گفت:

      با سلام بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و با ارائه توضیحات تکمیلی در صورت تایید و موجود بودن برای شما ارسال میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابهی که شاید بخواهید مطالعه کنید...